Конференції

Повідомлення про останні наукові конференції.Всеукраїнська науково-практична конференція «Географія Рівненщини та суміжних областей»
Написав Administrator    Вівторок, 04 березня 2014, 09:53    PDF Друк e-mail

Міністерство освіти і науки України
Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука
Природничо-географічний факультет
Кафедра географії і туризму
Рівненське відділення Українського географічного товариства


ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

присвячена 10-річчю створення кафедри географії і туризму у Міжнародному економіко- гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука

«ГЕОГРАФІЯ РІВНЕНЩИНИ ТА СУМІЖНИХ ОБЛАСТЕЙ»

3-4 квітня 2014 року

 
У 2001 році у МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука започаткували підготовку фахівців-географів. У 2004 році була створена кафедра географії, яка стала випусковою при їх підготовці. Важливими етапами у її діяльності були отримання ліцензій на підготовку магістрів-географів у 2007 році та бакалаврів за напрямом «Туризм» у 2011 році. У зв’язку із відкриттям нового напряму підготовки та залученням кафедри до навчання фахівців з туризму та готельно-ресторанних послуг за програмами європейських вишдх навчальних закладів, відбулося перейменування кафедри. Нині вона носить назву кафедри географії і туризму, є структурним підрозділом природничо-географічного факультету, який входить до Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука. У 2014 році кафедрі географії і туризму виповнюється 10 років. За цей час вона сформувалась як важливий осередок географічної науки, освіти та просвіти у регіоні.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів, вчителів, фахівців-практиків та всіх зацікавлених осіб до участі у ювілейній конференції, метою якої є інтегрування наукового потенціалу дослідників Рівненщини та суміжних областей у сфері географії та споріднених наук.

Останнє оновлення ( Четвер, 13 листопада 2014, 09:48 )
 
Регіон – 2014: стратегія оптимального розвитку
Написав Administrator    Вівторок, 04 лютого 2014, 22:23    PDF Друк e-mail

 


Харківський національний університет імені В.Н. КаразінаХарківський національний університет імені В.Н. КаразінаХарківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Геолого-географічний факультет
Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства
Інформаційне повідомлення про проведення
міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю від заснування

кафедри соціально-економічної географії і
регіонознавства
«Регіон – 2014: стратегія оптимального розвитку»

Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Українське географічне товариство, Київський національний університет імені Тараса Шевченка‚ Харківська обласна станція юних туристів (Україна), Бєлгородський державний національний дослідницький університет, Курський державний університет (Росія), Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща), Ассоціація InterRegioNovation (Франція) проводять 6–7 листопада 2014 р. міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 80-річчю від заснування кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства «Регіон – 2014: стратегія оптимального розвитку» з метою інтеграції зусиль вчених, науково-педагогічних працівників, громадських організацій, представників державної виконавчої влади, бізнес-структур для вирішення сучасних проблем розвитку наук у галузі регіонального соціально-економічного розвитку, охорони навколишнього середовища, пошуку шляхів підготовки фахівців для оптимального розвитку регіонів, розробки планів та стратегій для майбутнього регіонального розвитку.

 
„Актуальні проблеми використання економічного потенціалу: держава, регіон, підприємство”
Написав Administrator    Понеділок, 03 лютого 2014, 19:49    PDF Друк e-mail

Бердянський університет  менеджменту і бізнесуБердянський університет менеджменту і бізнесу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених

„Актуальні проблеми використання економічного потенціалу: держава, регіон, підприємство”


10-11 квітня 2014 року

м. Бердянськ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих учених „Актуальні проблеми використання економічного потенціалу: держава, регіон, підприємство”, яка відбудеться у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу 10-11 квітня 2014 року, запрошує Вас до обговорення питань, пов’язаних з розробкою нових напрямів формування та використання економічного потенціалу на різних рівнях управління.
За результатами роботи планується видання друкованої збірки тез доповідей та програми конференції.

 
Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі
Написав Administrator    Неділя, 02 лютого 2014, 16:57    PDF Друк e-mail

Шановні викладачі і студенти!

Херсонський державний університетХерсонський державний університетЗапрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі”, яка відбудеться 24-25 квітня 2014р. у Херсонському державному університеті.

 

Планується робота за такими напрямами:
    Якість природничо-математичної освіти як науковий і соціальний пріоритет.
    Інноваційні підходи до реформування і вдосконалення змісту природничо-наукової освіти в загальноосвітній і вищій школі.
    Технології навчання природничо-математичних дисциплін у школі і ВУЗі.
    Навчальний експеримент у природничо-математичній освіті.
    Проектування навчального процесу з природничо-математичних дисциплін у середній і вищій школі.
    Досвід вивчення природничо-математичних дисциплін у навчальних закладах зарубіжжя.

 
Міжнародна науково-практична конференція „Природа Полісся: дослідження та охорона”
Написав Administrator    Неділя, 02 лютого 2014, 16:35    PDF Друк e-mail

Шановні колеги!

Фото: http://www.volynnews.com/files/news/2011/10-28/27767-1u.jpgФото: http://www.volynnews.com/files/news/2011/10-28/27767-1u.jpgЗапрошуємо Вас прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції „Природа Полісся: дослідження та охорона”, присвяченій 15-річчю Рівненського природного заповідника та 10-річчю Рамсарського угіддя «Торфово-болотний масив Переброди», що відбудеться 4-6 липня 2014 року у м. Сарни.

 


ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Організація та функціонування природоохоронних об’єктів в умовах Полісся
2. Моніторинг та збереження водних, лісових та болотних екосистем Полісся
3. Вивчення біорізноманіття Полісся
4. Антропогенний вплив на природу Полісся
5. Еколого-освітня діяльність та туризм в умовах Полісся

 


Сторінка 6 з 22

edit 9357Якщо Ви помітили помилки на сторінках нашого сайту, виділіть даний текст та натисніть Shift+Enter, щоб повідомити адміністрацію

Особистості в географії

Микола Миколайович Дроздов

Підготувала: Романів О.Я. Народився 20 червня 1937 року у Москві. Радянський і російський учений-зоолог, доктор біологічних наук, професор, телеведучий… Детальніше...

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.

http://pgf.rv.ua/libraries/page/