Всеукраїнська науково-практична конференція «Географія Рівненщини та суміжних областей»
Написав Administrator    Вівторок, 04 березня 2014, 09:53    PDF Друк e-mail

Міністерство освіти і науки України
Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука
Природничо-географічний факультет
Кафедра географії і туризму
Рівненське відділення Українського географічного товариства


ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

присвячена 10-річчю створення кафедри географії і туризму у Міжнародному економіко- гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука

«ГЕОГРАФІЯ РІВНЕНЩИНИ ТА СУМІЖНИХ ОБЛАСТЕЙ»

3-4 квітня 2014 року

 
У 2001 році у МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука започаткували підготовку фахівців-географів. У 2004 році була створена кафедра географії, яка стала випусковою при їх підготовці. Важливими етапами у її діяльності були отримання ліцензій на підготовку магістрів-географів у 2007 році та бакалаврів за напрямом «Туризм» у 2011 році. У зв’язку із відкриттям нового напряму підготовки та залученням кафедри до навчання фахівців з туризму та готельно-ресторанних послуг за програмами європейських вишдх навчальних закладів, відбулося перейменування кафедри. Нині вона носить назву кафедри географії і туризму, є структурним підрозділом природничо-географічного факультету, який входить до Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука. У 2014 році кафедрі географії і туризму виповнюється 10 років. За цей час вона сформувалась як важливий осередок географічної науки, освіти та просвіти у регіоні.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів, вчителів, фахівців-практиків та всіх зацікавлених осіб до участі у ювілейній конференції, метою якої є інтегрування наукового потенціалу дослідників Рівненщини та суміжних областей у сфері географії та споріднених наук.

Робота конференції планується за напрямами:
1.    Проблеми    природничо-географічних досліджень.
2.    Суспільно-географічні проблеми і перспективи розвитку регіональної економіки.
3.    Геоекологічні, конструктивно-географічні проблеми    та    раціональне природокористування.
4.    Туризм, краєзнавство, природна та культурна спадщина краю.
5.    Геоінформаційне картографування у вирішенні проблем регіонального розвитку.
6.    Актуальні проблеми екологічної і географічної освіти.

 

Форма участі у конференції:

•    наукова доповідь (з публікацією у матеріалах конференції або без публікації);
•    слухач на наукових засіданнях;
•    віртуальна секція (за бажанням статтю буде вміщено для обговорення на форумі Інтернет-порталу “Географіка” );
•    стендова презентація доповіді;
•    публікація матеріалів без очної участі.

Програма конференції:

2-3 квітня 2014 року — прибуття учасників, знайомство з університетом.
3    квітня 2014 року — наукові засідання, вечір знайомств.
4    квітня 2014 року — наукова екскурсія територією Рівненщини.
4-5 квітня 2014року — від’їзд учасників.

Програма, а також склад організаційного та наукового комітетів конференції будуть уточнені у наступному інформаційному повідомленні, яке надсилатиметься учасникам на вказані ними у заявках електронні адреси. До початку конференції буде видано збірник наукових праць.

Вимоги до публікацій:

Для публікації необхідно до 10 березня 2014 року надіслати електронною поштою матеріали, оформлені відповідно до вимог. Робочі мови — українська, російська, англійська. Анотація та ключові слова друкуються мовою статті та англійською мовою. До статті, написаної англійською, подається анотація англійською, українською та російською мовами. Обсяг кожної анотації — до 5 рядків, кількість ключових слів — до 5. Стаття повинна містити такі структурні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується стаття; методика дослідження; формулювання цілей статті; результати досліджень; висновки і перспективи подальших розвідок. Обсяг статті — 6-10 повних сторінок формату А5. Матеріали оформляються у редакторі MS Word. Шрифт Times New Roman. Інтервал між рядками - 1,0. Усі поля по 2 см. Абзацний відступ - 0,5 см.Розміри шрифту:
-    УДК — 10, великі літери;
-    прізвища авторів — 10, жирний, курсив;
-    назва організації, міста, країни — 10, звичайний;
-    назва доповіді — 10, великі літери, жирний;
-    анотації, ключові слова — 8, жирний;
-    основний текст, перелік джерел, формули — 10, звичайний;
-    текст у таблицях та рисунках — не менше 8.
УДК вирівнюється по лівому краю, прізвище автора та назва організації по правому краю, назва статті - по центру. Анотація і текст статті вирівнюється на ширину аркуша. Формули друкуються по центру, нумеруються в кінці рядка. Перед та після назви доповіді, після анотації, між текстом та переліком джерел мають бути порожні рядки. Перелік джерел наводиться у алфавітному порядку. У тексті посилання оформляють, вказуючи номер джерела у переліку та сторінку (наприклад, [2, c.10]). На всі джерела посилання у тексті обов’язкові. Оргкомітет залишає за собою право відхилити матеріали, які не відповідають тематиці конференції за змістом або оформлені без дотримання вказаних вимог.

 

Вартість публікації матеріалів:
Вартість публікації матеріалів — 20 грн. за 1 сторінку. При умові заочної участі у конференції потрібно додатково сплатити 10 грн. за пересилання поштою збірника матеріалів у межах України. Кошти потрібно переказати на картковий рахунок у ПриватБанку 5577 2129 1990 4048 (Романів Андрій Степанович) або сплатити особисто на кафедрі географії і туризму.
Вартість і умови проживання та харчування будуть уточнені у наступних інформаційних повідомленнях.

Листування з учасниками конференції здійснюватиметься електронною поштою

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Адреса: 33006, м. Рівне, вул. Фабрична, 12Б

Відповідальний секретар конференції:

Яроменко Оксана Володимирівна доцент, кандидат географічних наук

Телефон роб.: 0362-60-98-02 моб.: 068-768-97-99 Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завантажити: Інформаційне повідомлення

Останнє оновлення ( Четвер, 13 листопада 2014, 09:48 )
 
Сподобалось? Поділися з друзями!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

edit 9357Якщо Ви помітили помилки на сторінках нашого сайту, виділіть даний текст та натисніть Shift+Enter, щоб повідомити адміністрацію

Особистості в географії

Биковець В'ячеслав Михайлович

Підготувала: Романів О.Я. В'ячеслав Михайлович Биковець — український громадський діяч, співзасновник, генеральний директор, виконуючий обов'язки президента… Детальніше...

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.