Міністерство освіти і науки України
Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука
Природничо-географічний факультет
Кафедра географії і туризму
Рівненське відділення Українського географічного товариства
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
присвячена 10-річчю створення кафедри географії і туризму у Міжнародному економіко- гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука
«ГЕОГРАФІЯ РІВНЕНЩИНИ ТА СУМІЖНИХ ОБЛАСТЕЙ»
3-4 квітня 2014 року
У 2001 році у МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука започаткували підготовку фахівців-географів. У 2004 році була створена кафедра географії, яка стала випусковою при їх підготовці. Важливими етапами у її діяльності були отримання ліцензій на підготовку магістрів-географів у 2007 році та бакалаврів за напрямом «Туризм» у 2011 році. У зв’язку із відкриттям нового напряму підготовки та залученням кафедри до навчання фахівців з туризму та готельно-ресторанних послуг за програмами європейських вишдх навчальних закладів, відбулося перейменування кафедри. Нині вона носить назву кафедри географії і туризму, є структурним підрозділом природничо-географічного факультету, який входить до Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука. У 2014 році кафедрі географії і туризму виповнюється 10 років. За цей час вона сформувалась як важливий осередок географічної науки, освіти та просвіти у регіоні.
Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів, вчителів, фахівців-практиків та всіх зацікавлених осіб до участі у ювілейній конференції, метою якої є інтегрування наукового потенціалу дослідників Рівненщини та суміжних областей у сфері географії та споріднених наук.
Робота конференції планується за напрямами:
1. Проблеми природничо-географічних досліджень.
2. Суспільно-географічні проблеми і перспективи розвитку регіональної економіки.
3. Геоекологічні, конструктивно-географічні проблеми та раціональне природокористування.
4. Туризм, краєзнавство, природна та культурна спадщина краю.
5. Геоінформаційне картографування у вирішенні проблем регіонального розвитку.
6. Актуальні проблеми екологічної і географічної освіти.
Форма участі у конференції:
• наукова доповідь (з публікацією у матеріалах конференції або без публікації);
• слухач на наукових засіданнях;
• віртуальна секція (за бажанням статтю буде вміщено для обговорення на форумі Інтернет-порталу “Географіка” );
• стендова презентація доповіді;
• публікація матеріалів без очної участі.
Програма конференції:
2-3 квітня 2014 року — прибуття учасників, знайомство з університетом.
3 квітня 2014 року — наукові засідання, вечір знайомств.
4 квітня 2014 року — наукова екскурсія територією Рівненщини.
4-5 квітня 2014року — від’їзд учасників.
Програма, а також склад організаційного та наукового комітетів конференції будуть уточнені у наступному інформаційному повідомленні, яке надсилатиметься учасникам на вказані ними у заявках електронні адреси. До початку конференції буде видано збірник наукових праць.
Вимоги до публікацій:
Для публікації необхідно до 10 березня 2014 року надіслати електронною поштою матеріали, оформлені відповідно до вимог. Робочі мови — українська, російська, англійська. Анотація та ключові слова друкуються мовою статті та англійською мовою. До статті, написаної англійською, подається анотація англійською, українською та російською мовами. Обсяг кожної анотації — до 5 рядків, кількість ключових слів — до 5. Стаття повинна містити такі структурні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується стаття; методика дослідження; формулювання цілей статті; результати досліджень; висновки і перспективи подальших розвідок. Обсяг статті — 6-10 повних сторінок формату А5. Матеріали оформляються у редакторі MS Word. Шрифт Times New Roman. Інтервал між рядками - 1,0. Усі поля по 2 см. Абзацний відступ - 0,5 см.Розміри шрифту:
- УДК — 10, великі літери;
- прізвища авторів — 10, жирний, курсив;
- назва організації, міста, країни — 10, звичайний;
- назва доповіді — 10, великі літери, жирний;
- анотації, ключові слова — 8, жирний;
- основний текст, перелік джерел, формули — 10, звичайний;
- текст у таблицях та рисунках — не менше 8.
УДК вирівнюється по лівому краю, прізвище автора та назва організації по правому краю, назва статті - по центру. Анотація і текст статті вирівнюється на ширину аркуша. Формули друкуються по центру, нумеруються в кінці рядка. Перед та після назви доповіді, після анотації, між текстом та переліком джерел мають бути порожні рядки. Перелік джерел наводиться у алфавітному порядку. У тексті посилання оформляють, вказуючи номер джерела у переліку та сторінку (наприклад, [2, c.10]). На всі джерела посилання у тексті обов’язкові. Оргкомітет залишає за собою право відхилити матеріали, які не відповідають тематиці конференції за змістом або оформлені без дотримання вказаних вимог.
Вартість публікації матеріалів:
Вартість публікації матеріалів — 20 грн. за 1 сторінку. При умові заочної участі у конференції потрібно додатково сплатити 10 грн. за пересилання поштою збірника матеріалів у межах України. Кошти потрібно переказати на картковий рахунок у ПриватБанку 5577 2129 1990 4048 (Романів Андрій Степанович) або сплатити особисто на кафедрі географії і туризму.
Вартість і умови проживання та харчування будуть уточнені у наступних інформаційних повідомленнях.
Листування з учасниками конференції здійснюватиметься електронною поштою
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Адреса: 33006, м. Рівне, вул. Фабрична, 12Б
Відповідальний секретар конференції:
Яроменко Оксана Володимирівна доцент, кандидат географічних наук
Телефон роб.: 0362-60-98-02 моб.: 068-768-97-99 Е-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Завантажити: Інформаційне повідомлення
|