Туристсько-краєзнавча робота |
Написав Administrator Неділя, 23 жовтня 2011, 17:13 |
|
|
|
|
Невід’ємним атрибутом кафедри географії є активна і результативна туристично-краєзнавча робота.
Організовуються екскурсії по визначних місцях України, туристичні походи для студентів під час практик та у вільний від навчання час.
Кафедра тісно співпрацює з Обласною федерацією спортивного туризму у Рівненській області, Станцією юних туристів, Управлінням культури і туризму та Відділом з питань фізичної культури та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.
Студенти спеціальності та викладачі кафедри беруть участь у щорічному обласному чемпіон аті по туризму серед педагогічних працівників, відкритому чемпіонаті України з туризму та інших заходах.
Викладачі кафедри є кандидатами у майстри спорту зі спортивного туризму, брали участь у спортивних гірських походах (в тому числі категорійних) у Карпатах, на Кавказі, у Криму, на Уралі. На чемпіонатах України з техніки пішохідного туризму команда Рівненської області, до складу якої входили О.І. Токар (капітан команди у 2007-2009 роках) , здобула у жовтні 2007 року І місце, а у жовтні 2008 року - ІІ місце, у 2009 році – І місце.

Улітку 2009 року спортивний туристичний похід за участю викладачів кафедри на Приполярний Урал удостоєний І місця на Чемпіонаті України з туристичних спортивних походів з пішохідного туризму у групі походів 5-ої категорії складності.
Цей же похід посів четверте місце у класі походів 6-ої категорії складності у чемпіонаті Російської федерації спортивного туризму та був визнаний одним з найскладніших туристичних спортивних походів за часи незалежності України. У 2011 р. викладачі кафедри географії і туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука успішно продовжили акцію «Прапор університету на найвищих вершинах світу», підкоривши цього разу г. Гельхепігген (2469 м) – найвищу вершину Скандинавії. Сходження відбулося в рамках велосипедно-гірськопішохідної експедиції територією Норвегії, що тривала з 3 по 17 липня 2011 року. Загальна протяжність маршруту склала близько 1100 км, з яких 574 км учасники подолали на велосипедах та пішки.
На базі кафедри географії спільно з Обласною федерацією спортивного туризму у Рівненській області проводяться курси по підготовці інструкторів та старших інструкторів спортивного туризму.
|
Останнє оновлення ( Понеділок, 14 вересня 2015, 23:33 ) |